Замовити металеві двері в Києві


Життя іноді ставить перед нами несподівані проблеми. Навіть така зрозуміла справа, як зміна дверей може виявитися дуже складною, якщо у вас в квартирі або будинку нестандартний дверний отвір. Для успішного вирішення цього утруднення варто згадати про такий вид послуги, як металеві двері на замовлення. У Києві металеві двері на замовлення зробити легко. Газети і двері під'їздів і навіть стовпи кишать оголошеннями "металеві двері на замовлення", "металеві елітні двері на замовлення", "металеві двері на замовлення дешево і в найкоротші терміни".

Повірте знавцеві і здоровому глузду : елітні металеві двері на замовлення на стовпах не рекламують, адже навіть виготовити стандартні комплектації металеві двері на замовлення в умовах маленького цеху неможливо. Надто багато треба врахувати чинників, починаючи з промислового прокату сталі для дверного полотна і закінчуючи обробними роботами і підбором відповідного замку.


Вартість металевих дверей на замовлення


Природно, що металеві двері на замовлення коштують дорожче за стандартні, та зате можуть задовольняти вашим запитам стосовно нестандартної комплектації і розмірів, специфічного призначення і великих розмірів. Причому до поняття нестандартні металеві двері на замовлення включає і пожаростійкі, і повністю броньовані, і підібрані у відповідність з дизайном будинку. У Києві металеві двері на замовлення можна прикрасити ламінатом, пластиком, МДФ, цілісним масивом з цінних порід деревини і доповнити куванням, фьюзингом, накладними литими і металевими деталями.


Нестандартні металеві двері на замовлення


Логічно, що зроблені на замовлення нестандартні металеві двері можуть бути не лише неповторним компонентом ексклюзивного інтер'єру або родзинкою архітектурного рішення будинку, але і відповідати суто утилітарним цілям, якось: забезпечуватися додатковим ізолюючим контуром, потовщеним тепло зберігаючим прокладенням з вибраного матеріалу, не кажучи вже про товщину і властивості дверного полотна і коробки.

Враховуючи дуже значне підвищення ціни при виготовленні металевих дверей на замовлення, не прибігайте до сумнівної економії на вимірах і установці. Не багато хто може правильно заміряти дверне полотно, розумно оцінити властивості і вид дверної коробки, стан і викривлення стіни і безліч інших чинників, важливих при експлуатації.


Замір і установка металевих дверей


Моделюючи міжквартирні, а особливо вхідні металеві двері на замовлення, треба звертатися до фахівців вже на перших етапах.

Бажано, щоб ланцюжок -"замір – виготовлення - установка" не лише не уривався, але і підтверджувався гарантією. Інакше невідомо, кого винити- косорукого замірщика, обманщика виробника або безрукого монтажника. Очевидно, себе. Щоб не постраждати від власної самовпевненості, при виготовленні металевих дверей на замовлення, довіртеся професіоналам. Як правило, виробники і перевірені постачальники дверей не ризикують своїм ім'ям і пропонують увесь комплекс послуг, якщо не безкоштовно, то зі значними скидками.

Більше того на виклик приїжджають люди не випадкові, а що отримали досвід і котрі дають гарантії. Це виключить "слабкі" ланки в процесі установки і експлуатації. Звернувшись в солідний меблевий салон (кращими гарантіями буде наявність мережі магазинів, сайту з наданою інформацією про номенклатуру товару і послуги, громадська думка), ви не лише самі переконаєтеся у виборі тих або інших характеристик дверей, але і дізнаєтеся ціни. Металеві двері на замовлення можуть бути дешевші із-за зовнішньої і внутрішньої обробки (ламінат, пластик, МДФ), комплектації замків. Цілком можливо, що при детальному вивченні модельного ряду ви зможете підібрати дверне полотно і із стандартних розмірів. Можливо, вам варто доповнити двері бічною панеллю, аркою або фрамугою.


Надійність металевих дверей на замовлення

Деякі виробники передбачають збільшення висоти дверей до тридцяти сантиметрів за рахунок спеціальної панелі, що конструктивно не порушує характеристик взломостійкості і естетичних вимог. Проте повторимося: на етапі моделювання і виміру нестандартні металеві двері на замовлення вимагають послуг професіоналів.Похожі статті:pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине