Зубні пасти


При чищенні зубів важливим аспектом є зубні пасти, які вражають своєю різноманітністю. У нашому інтернет-магазині Покупка в сєті ви можете знайти широкий асортимент насадок, для електричних зубних щіток Орал Б, які ідеально підійдуть для любої з цих паст. Для кожного клієнта є свій особливий запах і смак зубної пасти, який підійде тільки для нього.


Які бувають зубні пасти?


Існують різні зубні пасти, які відрізняються один від одного своїми позитивними якостями. Деякі з них чудово підходять для відбілювання зубів. Якщо ви використовуєте таку пасту і чудову зубну щітку з потрібною насадкою, то ваша посмішка завжди буде сяяти.

Також є спеціальні лікувальні пасти, які захищають від кровоточивості зубів, ясен. Виділяють і спеціальні пасти для чутливих зубів, для яких потрібен спеціальний вплив сприятливих мікроелементів.

Вони будуть зміцнювати зуби і одночасно проводити профілактику проти різного роду захворювань.
Детальна класифікація паст


Всі зубні пасти, можна розділити на такі види:


Комплексний захист – зубні пасти, які здатні захищати всю ротову порожнину і боротися з різними захворюваннями зубів, ясен. Таким можна віднести Himalaya Herbals "Complete Care", Sensodyne multi care і інші.

Відбілююча зубна паста чудово підходить для полірування, видалення непотрібного нальоту, а також надає зубам блискучий ефект. Серед таких паст можна виділити Lakalut Briliant White, Blendamed 3d white, Splat extreme white і інші.

Пасти для чутливих зубів володіють м'яким і приємним ефектом. Вони не викликають сильне подразнення, а дбайливо і акуратно впливають як на зуби, так і на ясна. Серед таких найбільш популярні Lacalut Sensitive, Oral-B Sensitive Original і інші.

Для щоденної профілактики від хворіб і очищення всієї ротової порожнини можна вибрати такі пасти, як Лесной Бальзам, і Himalaya Herbals Dental Cream.

Лікувально-профілактична паста йде зі спеціальними вітамінами і добавками мікроелементів, які позитивно впливають на порожнину рота.

Якщо у вас буде мінімальне захворювання, то паста посприяє і проведе завчасну профілактику. Серед таких можна вибрати: President exclusive, Parodotax, Lacalut aktiv.

Існують і спеціальні зубні пасти для курців, до яких можна віднести: R. O. C. S. Антитютюн і Plus White The Smokers.

Зубну пасту, ви можете купити в аптеці, чи в магазині чи в інтернеті. Якою вона повинна бути вибирати тільки вам.


Ще похожі статті :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине