Як вибрати вхідні металеві двері


Коли ви приступаєте до вибору вхідних дверей, вам в першу чергу необхідно визначити свої вимоги до неї. Так ви зможете дізнатися, які вхідні двері кращі, тому що це безпосередньо залежить від ваших індивідуальних потреб.

Більшість виробників найбільшу увагу приділяють взломостійкості модельного ряду, проте для покупців вирішальним чинником може виявитися як вартість, так і дизайн дверей.

Ми можемо вас порадувати: незважаючи на досить жорсткі критерії, що пред'являються до якості сталевих дверей, багато моделей мають гнучкий набір параметрів. Отже ви зможете зробити правильний вибір вхідних металевих дверей, відповідних вашим побажанням відносно зовнішнього вигляду, ціни і надійності.


Сталеві двері - основні критерії вибору


Вартість, дизайн і показники взломостійкості можуть істотно відрізнятися у дверей, призначених для установки на вулиці або в під'їзді. Тому обов'язково враховуйте рекомендації виробника відносно того, куди і як встановити вхідні металеві двері.


Цінова категорія


В основному моделі найбільших і авторитетних виробників діляться на 3 цінових категорії: від 2000 до 3000; від 3000 до 4000; від 4000 до 6000 грн.

Ціна в питанні вибору вхідних дверей має значення і дійсно відбиває показники надійності і якісності виготовлення.

Вважається, що двері 1-ої цінової категорії використовуються для установки в якості входу в підсобні або такі, що охороняються приміщення. Вони можуть також послужити тимчасовою заміною вхідних дверей в під'їзді. Проте встановлювати їх, розраховуючи на них як на єдиний і довготривалий захист, не варто.
Моделі від 3000 до 4000 грн здатні зберегти у безпеці вхід в приміщення з під'їзду. Як правило, вони мають жорсткішу конструкцію і досить сильні замки.

Найнадійніші - це одночасно найдорожчі двері. Вони забезпечать абсолютний захист навіть при установці на вулиці. У цій ціновій категорії усі параметри дверей відповідають вимогам 4 (найвищого) класи взломо стійкості.
Рівень взломостійкості

Це безпосередній чинник захисту. Існує 4 класи взломостойкости, де 1-й - найнижчий, а 4-й - найнадійніший. Визначається взломостійкість спеціальними тестами і пробами, під час яких фахівці випробовують двері на міцність.

Дійсно надійні двері - ті, які можуть встояти під натиском зломщиків більше 30 хвилин.


Параметри конструкції


Від конструкції дверей багато що залежить: не лише захист, але і довговічність, звуко- і шумо непроникність, теплоізоляція, стійка позиція в отворі, м'якість ходу і так далі.

Найбільш якісні двері виготовляються з 2 сталевих листів, товщина кожного рівна або перевищує 2 мм. Ребра жорсткості, ригелі, проти знімні штирі, вид петель, наповнювача і ущільнювача - усе це дуже важливі додаткові елементи, наявність яких, проте, може варіюватися у різних виробників і моделей.


Замки


Замок - один з основних елементів дверей; до нього пред'являються найстрогіші вимоги, адже саме замки найчастіше піддаються спробам розкриття.

Не рекомендується купувати двері з одним встановленим замком. Кращий варіант: 2 різно системні замки, один з них з можливістю перекодування. Існують замки з різними броне накладками (на чашку, сердечника і інші стратегічні частини).

Не варто нехтувати і засувкою "Нічний сторож" - це додатковий захист, коли ви удома.


Дизайн


Майже усі моделі виконані в універсальному дизайні. Труднощі підбору дверей можуть виникнути, тільки, якщо ви шукаєте дуже нетрадиційний зовнішній вигляд. Якщо у вашій квартирі класичний інтер'єр, ви знайдете безліч варіантів, кожен з яких буде чудово виглядати.

Треба відмітити, що більшість моделей виконана або в елегантній класичній, або в лаконічному сучасному стилі. У обох випадках це дозволяє дверям добре вписуватися в різноманітні інтер'єри.Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине