Як вибрати електробритву


Якщо ви збираєтеся купувати свою першу електробритву або змінюєте стару на більш нову модель, це може бути непростим завданням, так як вам доведеться робити вибір з величезної кількості моделей електробритв. Прості поради, як вибрати електробритву, допоможуть вам визначитися, які характеристики бритви для вас є найбільш важливими, щоб звузити і полегшити ваш пошук.

Ви Будете вибирати між роторною або сітковою бритвою, для сухого або вологого гоління, марки Braun або Norelco, ці поради допоможуть вам зробити правильний вибір.


Чому варто купувати електробритву


Ви зайнята людина. Хороша електробритва вважається універсальною, так як дозволяє голитися без води. Деякі чоловіки стверджують, що голитися такою бритвою навіть краще перед тим, як приймати душ, а не після нього. У будь-якому випадку, електробритвою ви можете голитися де завгодно і коли завгодно – на роботі в офісі, в душі, в дорозі і так далі. Що важливо, ви витрачаєте на гоління всього кілька хвилин, так як вам не потрібно попередньо зволожувати шкіру обличчя, наносити піну або крем для гоління.

Вам набридли порізи від бритвених станків. Звичайно, травмуватися можна і електробритвою, але порізатися під час гоління бритвеним станком значно простіше, ніж отримати травму, використовуючи електробритву.

Якщо ви все-таки хочете, щоб ваша шкіра була ідеально гладкою після гоління, то електробритва вам не підійде. Не підійде вона і тим, хто не хоче витрачати гроші на електробритву, так як коштує вона набагато дорожче звичайних бритвених станків.


Як працює електробритва


Електричні бритви діють більше, як ножиці, а не як бритва. З допомогою звичайного бритвеного станка ви зрізуєте кожну волосинку, яка трапляється на його шляху. Електробритва діє трохи по-іншому. Її дія нагадує дуже швидку роботу ножицями, які зістригають волосся, але не чіпають при цьому шкіру.

Не важливо, яку електробритву ви виберете – роторну чи сіткову, вона буде працювати однаково. Різниця буде тільки в типі металевої сітки, яка збриває волосся. У сіткової електробритви леза будуть закругленими. Під час свого руху вперед і назад ці леза зістригають волосся, які потрапляють в металеву решітку. У роторної бритві леза обертаються навколо центрової осі в кожній голівці і зістригають волосся, які потрапляють туди через скошені пази.

Якщо ви купили собі електробритву, будьте готові до того, що вам потрібно буде звикнути до неї. Можливо, після першого або другого гоління ви відчуєте дискомфорт і отримаєте невелике подразнення на шкірі. Не хвилюйтеся, після декількох разів використання, ви звикнете до своєї електробритви і отримаєте якісно поголену шкіру обличчя.

Запам'ятайте, що не всіма електробритвами можна користуватися в душі. Тільки дуже дорогі моделі вважаються водонепроникними, тому будьте обережні.


Як же вибрати електробритву


Хороша електробритва коштує грошей, які ви за неї заплатите. Раніше електробритви були дуже дорогими і неякісними, але зараз ситуація змінилася на краще. З появою нових технологій, виробники стали випускати по-справжньому хороші і відносно недорогі електричні бритви.

Купуючи електробритву, звертайте увагу на одну з найбільш важливих деталей – змінну ріжучу головку. Якщо ви уважно подивитеся, то побачите, що бритви різної вартості мають одні й ті ж змінні головки. Це означає, що ця деталь, а також двигун, який приводить її в рух, є ідентичними в різних моделях електробритв. Відповідно, ви платите більше тільки за хромований екстер'єр бритви. З цього робіть висновок, що не варто купувати занадто дорогі моделі електробритв, так як вони краще дешевих тільки своїм зовнішнім виглядом.

Ще одна порада при купівлі електробритви – не купуйте моделі з миючими системами. У них просто немає необхідності, так як будь-яку електробритву можна без проблем промити водою після декількох разів використання.

Не варто купувати дорогі моделі бритв на батарейках, так як потім потрібно буде купувати для них дуже дорогі змінні картриджі. Чоловіки часто помиляються, купуючи такі моделі бритв, думаючи, що вони діють так само, як стандартні електробритви.

Будьте готові до того, що за хорошу електробритву вам доведеться викласти від $60 до $150. Крім того, кожні шість місяців або один раз на рік потрібно міняти головки.


Ще кілька порад

Якщо ви не знаєте, який тип електробритви вибрати – роторний чи сітковий, то вам варто заздалегідь дізнатися про всі переваги і недоліки того або іншого типу. Так, електробритви з обертовими головками працюють тихіше, ніж сіткові. Їх легше чистити, ніж сіткові електробритви.

Перед тим, як купувати електробритву, визначтеся, з якою метою ви її купуєте. Ви хочете голитися кожен день, щоб ваше обличчя було гладким і чистим або вам потрібно просто підстригати бороду, щоб вона не переростала і виглядала охайно? Так, сіткові електробритви більше підходять тим чоловікам, які голяться щодня і мають чутливу шкіру. Сіткові бритви гарні в цьому випадку тим, що не вступають у прямий контакт з шкірою, а торкаються тільки в ростущого на ній волосся. Але якщо вам потрібно підстригти бороду, то сіткова електробритва не підійде для цієї мети. Роторні електробритви – відмінний вибір для тих, кому потрібно регулярно підстригати волосся на обличчі, будь то вуса чи борода.

Всі електробритви поділяють на два типи за способом живлення – з живленням від батарей і від зарядного пристрою, підключаючого до електромережі. Електробритви з живленням від батареї не підходять для щоденного використання, але в поїздці – це відмінний варіант.

Вибираючи електробритву, звертайте увагу також на те, наскільки вам зручно тримати її в руці, так як це має неабияке значення. Якщо вам буде зручно тримати електробритву, то і весь процес гоління буде для вас швидким і комфортним.

Що стосується марок електробритв, то кращі бритви виробляють Braun, Panasonic, Philips, Remington, Wahl.

Вибір електробритви не такий вже складний процес, якщо дізнатися про них більше. В цілому купувати електробритву варто, щоб зробити процес гоління легким, комфортним, швидким та, звичайно ж, сучасним.

На нашому сайті ви можете замовити сітку і лезо до бритви браун, філіпс, харків, ремінгтон, мікма і інших моделей.


pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине