Як вибрати електробритву


Електробритва являє собою складний прилад, який коштує недешево. Так як більшість чоловіків використовують їх регулярно для гоління, навантаження на них виявляються серйозні. Дуже важливий правильний догляд за електробритвою, щоб максимально продовжити термін її служби.


Правильний догляд за електробритвою


Нічого складного в цьому немає. Багато залежить від того, яка ця модель, є автоматична система очищення чи ні.

як правильно чистити електробритву

Багато чоловіків ігнорують ці правила, очищаючи робочу головку тільки тоді, коли ножова ріжуча група вже не може нормально рухатися через забруднення. Це дуже неправильний підхід, який угробить ріжучі елементи. Це загрожує витратами на нову ножову пару. А якщо обслуговування електробритви буде регулярним, можна буде змінювати їх набагато рідше, та й свою гостроту леза збережуть довше.

Багато чоловіків, які раніше нею не користувалися, просто не знають, як доглядати за електробритвою, що робити. Нічого складного немає. Потрібна тільки чистка, і час від часу змащувати ножову пару. Є бритви, що включають в свій набір функцій автоматичну систему очищення.

Якщо лінь всім цим займатися особисто, краще не економити і придбати саме таку модель, незважаючи на те, що це обійдеться трохи дорожче, В іншому випадку, щоб продовжити термін служби і якість гоління, необхідно доглядати за електробритвою.


Як чистити електробритву: інструкція по правильному чищенні


Післе кожного гоління потрібно її чистити. Хоча, багато сучасних моделей не вимагають її виконання кожного разу. Вони оснащені спеціальним датчиком, який сповістить про засмічення. І тільки тоді можна буде провести чистку ножової пари. Більш прості моделі краще чистити кожен раз після гоління. Це віднімає зовсім небагато часу, і сам процес нескладний. Але як чистити електробритву?

самоочистка бритви

Багато мають в комплекті спеціальні щіточки. А головки самих електробритв відкриваються, дозволяючи здійснити чистку. Важливо переконатися в тому, що сама електробритва при цьому вимкнена, щоб не порізатися і не зіпсувати щітку, хоча багато моделей мають спеціальні блокатори, не дозволяють їх включати при відкритій робочій голівці.

Також можна промити електричну бритву, а точніше, її робочу головку під проточною водою, включивши воду погарячіше. Навіщо гаряча вода? Якщо це було вологе гоління з використанням піни, вона краще видалить застиглу. Але, навіть при використанні сухого гоління, гаряча вода дозволить видалити не тільки щетинки, але і бруд, жир. Є ще і спеціальні засоби для електробритв. Купити їх можна, замовивши через інтернет.


Змазка, обслуговування та чищення електробритви


Після чищення електробритви її потрібно змастити спеціальним маслом. Для цих цілей краще використовувати спеціально призначене масло, яке зазвичай йде в комплекті з новою електробритвою. А якщо воно закінчиться, купити його можна так само, як і чистячий засіб, замовивши по Інтернету.

змазка бритви

Мастило потрібне, щоб зменшити негативний вплив тертя, зберегти гостроту лез. Якщо почистити електробритву під проточною гарячою водою, мастило бажано наносити щоразу після цього, тому що робочі елементи знежирюються. Якщо лінь всім цим займатися, а в місті є фірмовий сервісний центр компанії, яка виготовила дану електробритву, можна сходити туди і попросити, щоб бритву змазали.

Якщо здійснювати змазку самостійно, потрібно просто капнути трохи на робочу головку, і на пару секунд електробритву включити, щоб масло встигло дістатися й до ріжучих елементів. Це займе менше хвилини.
Ще похожі статті:
pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине