Як не стати обдуреним при виборі дверей


Ви не замислювалися, яку небезпеку несе легковажність при виборі своїх майбутніх сталевих дверей?

Ви ризикуєте отримати неякісний продукт, або будете вимушені заплатити істотно вище за реальну ціну, а то і ще гірше - зв'яжіть свою безпеку з шахраями і криміналітетом. А усі ці небезпеки, якщо розібратися- тісно взаємозв'язані.

Ми застерігаємо Вас від купівлі дверей у фірм, що заслужили собі не добру славу на ринку дверей.

На жаль, ринок дверей багато в чому залишився на рівні відважних 90-х років, коли удачливіший продавець намагався перебрехати менш балакучого, цілеспрямовано обманюючи свого покупця, безсоромно багаторазово прикрашаючи властивості свого товару, а то і просто цинічно наділяючи його немислимими властивостями. Мозок недосвідченого покупця запудрюється абсолютно незв'язаними з реальністю технічними термінами.

Дуже легко у буклеті вигадати секретність замку в декілька більйонів, заявити про звукоізоляцію в 86 дБ. Повірте, такої звукоізоляції не мають навіть стіни обшиті матрацами в елітних психлікарнях для буйних. А що розповідають клієнтам про заливну раму. Вона і стане монолітом із стіною і збільшить взломостійкість і тепло- і звукоізоляцію. І не жаль клієнти платять 300 доларів за цю раму. Адже реально - це лише грубий брехливий маркетинговий хід солодкоголосих менеджерів- обманщиків, що витягають з клієнтів зайві гроші за погіршення реальних якостей товару, але спрощення транспортування дверей. Зрозумійте абсурдність, клієнт переплачує гроші і отримує товар гіршої якості, щоб продавцеві було легше доставити свій рідко продавальний товар з Києва.

Адже є об'єктивні оцінки якості дверей, її експлуатаційних властивостей і взломостійкості. Це передусім Сертифікати якості, Сертифікати на взломостійкість і Сертифікати на захист від шуму і так далі, Дипломи великих Всеукраїнських виставок "100 кращих товарів України", "Кращі Двері", "Знак Якості 21 століття". Адже ці сертифікати і дипломи - оцінка незалежних професіоналів і експертів, що володіють реальними технічними знаннями, що проводили компетентні експертні тести. Це не відомості із зазублених презентацій балакунів в салонах, а реальні цифри і факти. Вимагайте об'єктивної інформації, не соромтеся попросити сертифікати, продемонструвати нісенітні конструктивні елементи дверей.

Розберіться досконально в цих безрозсудних красивих термінах, адже від цього безпосередньо залежить Ваша майбутня безпека. Зв'язатися з такими продавцями - це довірити шахраям безпеку Вашого майна і близьких людей. А це не розумно і небезпечно. На усіх дверях "Бастіон" існує заводське тиснення логотипу, а якихось дочірніх виробництв, спрощених копій гідної якості або субліцензій просто не існує. Це брехня. У таких виробників і продавців реально немає і в помині конвеєрної зборки, високоточного устаткування, напівавтоматичного зварювання і ефективної системи ОТК, самі ж двері для зменшення вартості гранично спрощені. Відсутній внутрішній лист металу, труби для вертикальної тяги, використовуються найдешевші замки (китайські, турецькі, замки "Гардіан", що не використовуються для металічних дверей 10-ої серії) і допотопні петлі від яких усі виробники, що дорожать своєю репутацією, відмовилися в середині дев'яностих минулого століття. Зовні ці двері, звичайно, тільки зовні схожі на "Бастіон", але за всіма характеристиками (надійність, довговічність, технічні характеристики) явно поступаються ім. Не дайте себе обдурити і нажитися на пониженні Вашої майбутньої безпеки.

Є і інший не менш поширений спосіб обману. Це продаж низькоякісної продукції, видаючи її за відомий бренд. Роками " Бастіон " працював над тим, щоб пропонувати своїм покупцям самі кращі за усіма показниками двері. Конструкторське і дизайнерське бюро, сучасне виробництво, ефективна система ОТК добилися того, що по усій Україні люди можуть купити доступні усім високоякісні, взломостійкі двері, які гармонійно впишуться у будь-який інтер'єр і задовольнять найприскіпливішого клієнта. Найлегший спосіб нажитися у недобросовісних конкурентів - просто видавати свою продукцію, що не має ніякого відношення до дверей лідера ринку за двері "Бастіон".

Десяток фірм тільки в Києві безсоромно бреше покупцям, що їх двері або являються " Бастіоном", або випущені за його ліцензією на виробництвах дочірніх фірм, розроблені колишніми головними конструкторами "Бастіон" і так далі. Ми відповідально заявляємо, це груба зухвала брехня.

Але найстрашніше інше. Зараз виникають витонченіші схеми відбирання грошей у населення. Відкривається фірма що торгує дверима. Вона стає чиїмсь дилером, субдилером. Фірма демпінгує, забезпечуючи гідний рівень продажів при заниженій ціні. Вона встановлює задоволеним клієнтам свої двері, маючи доступ до їх ключів. Через півроку фірма закривається. У зловмисників є конкретна телефонна і адресна база своїх колишніх клієнтів і копії їх ключів. Що ще потрібно криміналу. Подзвонити, перевірити, що нікого немає удома і спокійно, без шуму обчистити квартиру. Довіряйте тільки компаніям, що заслужили добре ім'я багаторічною чесною роботою на ринку дверей.
І останнє. Продукти прийнято купувати в спеціалізованих магазинах. Автомобілі - у салонах, м'ясо в продуктових магазинах. Не варто ризикувати і намагатися замовити вхідні двері у фірми, яка не спеціалізується цілком на них, яка не заслужила багаторічну хорошу репутацію на ринку, яка не має ефективної служби сервісу і розгалуженої мережі власних салонів, а має єдиний торговий салон де-небудь у булочній або підворітті. Вам це загрожує виявитися потім наодинці з можливими проблемами. Навіть купівля дверей у будівельному гіпермаркеті веде до такої ситуації. Не варто надмірно економити на майбутній експлуатації дверей і її гарантії.Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине