Як доглядати за електробритвою?


Будь-яке технічне пристосування вимагає ретельного догляду. Особливо уважно слід ставитися до приладів особистої гігієни, до яких відноситься і електробритва.

Пропонуємо вам звернути увагу на ці правила і дотримуватися їх для збереження приладу. Адже майстри з ремонту електробритв основною причиною поломки виробів вважають неналежний догляд.

Braun Series 3 3050cc

Для того щоб Ваша бритва прослужила якомога довше, необхідно очищати її від зрізаної щетини за допомогою спеціального пензлика після кожного сеансу гоління. Такий постійний догляд не тільки продовжить термін експлуатації бритви, але і значно поліпшить якість гоління. Зрізані волоски застряють в отворах сітки бритви, що не дозволяє ретельно захоплювати волоски при наступному голінні.

Фахівці рекомендують не рідше двох разів на рік проводити розбирання бриючого блоку і очищення бриючих головок від пилу, що скупчився і волосків. Після того як очищення бриючого блоку буде закінчено, включіть бритву на дві-три секунди. Слідкуйте за тим, щоб випадково відскакуючі волоски не потрапили в очі. Не слід міняти місцями рухливі і нерухомі ножі різних ножових пар, як це прагнуть зробити багато для підвищення ефективності роботи. Ножі притираються один до одного, тому зміна їх місць не дасть бажаного результату. Якщо ви не впевнені в тому, як правильно розібрати бритву, зверніться до майстра.

Braun CoolTec

Якщо Ваша бритва миється, то догляд за нею значно спрощується. Бритву, що миється, як, наприклад, Braun CoolTec, Braun 9299 Series 9, Braun Series 3 3050cc можна обполоснути під струменем води. Можливість очищення бритви проточною водою-значна перевага для приладу. Адже таку бритву можна без побоювань зберігати у ванній, а також голитися під час прийому душу.

Очищення миючої бритви можна провести і з використанням рідкого мила. Буквально краплі буде достатньо для ретельного промивання бриючої системи.

Існують також чистячі спреї, які дозволяють легко і швидко видалити залишки шкірного жиру і волосків з бриючого блоку. Розпорошіть спрей на обидві бриючі частини, а зайве видаліть за допомогою тканини або серветки.

Відновити 100% ефективність бритви допоможе повна заміна бриючих деталей через 18 місяців після початку активного використання. Знос частин за цей час значний, а заміна їх на нові подарує друге життя Вашому приладу.
Ще похожі статті :


pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине