Види дверей


У цій статті представлена загальноприйнята класифікація всіляких видів і типів дверей.


Класифікація дверей по матеріалу:


металеві


Сталеві двері надійно захистять Ваш будинок, чудово звукоізолюють, захищають від холоду, не горять, можуть оброблятися антикором, виготовляються зі сталі великої товщини.

Алюмінієві двері легші сталевих, славляться вогнестійкістю, стійкістю до корозії, захищають від шуму і мають високі теплоізоляційні властивості.

Як міжкімнатні, так і вхідні металеві двері випускаються компанією "Оміс". Дане виробництво відрізняється унікальною виробничою базою, широким асортиментом, надійністю і якістю продукції і налагодженим процесом виробництва. Завод оснащений автоматичними лініями виготовлення дверних полотен, що дозволяє значно збільшити швидкість, а також потужність виробництва. Також слід зазначити, що дверне полотно виготовляється з цілісного металевого листа, чим забезпечується додаткова міцність конструкції.


дерев'яні


При виготовленні використовується екологічно чистий природний матеріал. Серед переваг дверей з дерева - довговічність, міцність, широкий ціновий діапазон (використання масиву деревини або матеріалів, отриманих в процесі деревообробки (ДСД, МДФ і т.д.)

У нашому каталозі присутня безліч моделей дерев'яних міжкімнатних дверей компанії "Оміс"


скляні


Ці двері візуально розширюють простір приміщень, роблять їх світлішими і затишнішими, не реагують на перепади погоди, але більш звукопроникніші.


ПВХ і екологічний шпон


Двері з ПВХ - це дерев'яні двері, що мають вкриті з полівінілхлоридної плівки, яка чудово повторює шорстку текстуру дерева і не представляє небезпеки для здоров'я людини. Вони відрізняються легкістю і відмінною шумо-і теплоізоляцією. ПВХ є самим практичним матеріалом, який має водовідштовхувальні властивості, легко чистяться і важко запалюються.

Екологічний шпон - це практичний матеріал, який виробляється з волокон різних порід дерева, безпечний для житлових і офісних приміщень. Такі двері на погляд і на дотик не відрізниш від дерев'яних. Покриття з екологічного шпону не затертого, не тріскається і володіє підвищеною стійкістю до вигорання від сонячних променів.


По розташуванню двері бувають:


вхідні - зовнішні та внутрішні;
міжкімнатні (служать для зонування приміщення).


За способом відкривання двері діляться на:


відкривні (класичні);
розсувні (переміщуються вздовж стін або в ніші);
складні (складаються з секцій і складаються «гармошкою»);
хитні (можуть відкриватися в обидві сторони);
обертові.


За функціональним призначенням розрізняють двері:

для житлових приміщень;
для громадських приміщень;
спеціальні.


За кількістю полотен двері бувають:

Одно створчаті;
Двох створчаті;
полуторні.


Враховуючи різноманітність конструкцій, характеристик і властивостей продукції, кожен зможе знайти двері, відповідні конкретним потребам!


Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине