Вибираєм електробритву


За статистикою, всього 10-15 відсотків чоловіків в нашій країні використовують електробритви. Причиною таких невисоких показників є, перш за все, ціна приладів. Проте хороша надійна електробритва може прослужити значно довше дешевого станка, головне – правильно її підібрати і використовувати.


Гостра-бритва


Багато чоловіків вважають що краще використовувати станки, тому що вони підходять для вологого гоління з піною або гелем. З огляду на ці побажання чоловіків, виробники створюють електробритви, придатні тільки для сухого або для сухого і вологого гоління. Тому, якщо сухе гоління викликає у вас подразнення шкіри або ви просто звикли до гоління з піною, вибирайте електробритву, яка підходить для такого виду гоління.

Зверніть увагу на бриючу поверхню електробритви. Існують прилади з нікелевими сітками або титановими, які в три рази міцніші і надійніші. Сіткові бритви голять м'яко, тому підходять навіть для чутливої шкіри. Сітчаста поверхня захищає шкіру від обертових лез. Сучасні сітчасті бритви мають отвори різної форми для захоплення і довгих волосків, і короткої жорсткої щетини. Новітня розробка в області приладів для гоління – сітки з покриттям з технічного алмаза — забезпечує ідеально гладке гоління.

Крім того, існують електробритви з двома або трьома плаваючими головками (як, наприклад, remington r5130) для кращого ковзання по контурам обличчя. Чим більше бриючих головок має бритва, тим швидше відбувається гоління.

В якості додаткової насадки або вбудованої електробритва може мати тример для зрізання довгих волосків у важкодоступних місцях. Наявність такого пристрою, як тример значно полегшує догляд за волоссям і рівняння бороди, вусів, бакенбардів. Зверніть увагу, якої довжини тример і як він фіксується.

Залежно від того, де ви збираєтеся використовувати електробритву – тільки вдома або, наприклад, в подорожі, - вибирайте бритву з можливістю роботи від акумулятора.

Такі універсальні електробритви як remington r6130 працюють до 60 хвилин в бездротовому режимі, що дозволяє голитися в дорозі, в автомобілі, в поїзді або на природі.

Якщо ви часто буваєте в інших країнах, віддайте перевагу для себе бритві з автоматичним вибором напруги мережі, тому що в різних країнах стандарти і параметри електричних мереж відрізняються. Наявність такої функції у вашій електробритві вбереже її від поломки.

Наприклад, прилад remington r4130 володіє функцією вибору напруги мережі, тому ви можете використовувати його в країнах з будь-якими електричними мережами.Ще похожі статті:pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине