Установка міжкімнатних дверей


Процес установки міжкімнатних дверей не такий простий, як може здатися, і при установці дверей своїми руками потрібно проявити уважність і не допускати помилок. Один не правильний рух і двері можна зіпсувати.

Міжкімнатні двері - це полотно, яке закріплюється в дверній коробці, а коробку в свою чергу встановлюють в отвір, де будуть самі двері. Коробка зазвичай поставляється разом з полотном і, купивши комплект, залишається їх тільки зібрати і встановити.


Вимоги до приміщення


Приміщення повинно мати стіни і підлогу, як мінімум з чорновою обробкою. Необхідно, щоб стіни приміщення були рівними, обштукатуреними і пошпакльовані. Перш ніж встановлювати двері, слід також вибрати тип підлоги, так, як в залежності від цього визначається висота установки дверного полотна. Якщо ж двері встановлювати до чорнової підлоги та обробки стін, то в майбутньому її може «повести» і є ймовірність помилитися з висотою установки.


Купуємо двері


Спочатку, слід вибрати полотно і вже потім підбирати коробку і лиштви, якщо їх немає в комплекті. Коробка складається з трьох частин і являє собою форму у вигляді букви «П», всі три частини продаються окремо один від одного. Якщо ви вперше пробуєте встановити двері своїми руками, то можна придбати додаткову стійку коробки, щоб на ній можна було практикуватися. Це не так дорого, але підвищить шанси уникнути помилок. Товщина стійок короба повинна відповідати полотну, також повинен збігатися колір і текстура всіх компонентів.


Збірка і установка


Після покупки необхідно зробити всі потрібні виміри, потім розпиляти й з'єднати частини коробки між собою, а в завершенні вирізати в стійці роз'єми під петлі. Якщо дверна коробка зроблена з МДФ, то обов'язково потрібно свердлити отвори під шурупи-саморізи трохи меншого діаметру, в іншому випадку матеріал полотна може лопнути.

Збирати коробку слід на підлозі. Кріплення стійок до одвірка здійснюється за допомогою саморізів. Коробка закріплюється в трьох місцях: два саморіза під петлями і один під тією частиною замку, яка є відповідною, оскільки в таких місцях вони будуть непомітні. Порожнечі між коробом і прорізом заповнюються будівельною піною, яка не тільки закриває їх, але і є додатковим кріпленням. Заливати піну вартує на третину від порожнього обсягу, перед цим для більш міцного з'єднання можна змочити поверхні отвору і зовнішню сторону короби водою. Щоб не сталося деформації коробки в неї варто поставити розпірки, які будуть точно відповідати майбутнього розміру світлового прорізу дверей. Після затвердіння піни її надлишки слід видалити будівельним ножем.


Встановлення лиштв

Лиштву слід розпилювати під кутом 45 градусів, його майбутні розміри досить легко визначити по коробу. Кріпиться лиштва спеціальними цвяхами з невеликими капелюшками, або на клей. У тому випадку, якщо товщина отвору ширше, ніж коробка, то використовують « добори» відповідні за кольором до полотна.



Еще похожие статьи :















pokupkavseti.com.ua    2023    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине