Супер опції електробритв


Сучасні електробритви, завдяки набору функцій, являють собою складні технічні пристрої, які повністю звільняють власника від будь-яких проблем, пов'язаних з доглядом за бритвою або її експлуатацією. Ці опції створені багато в чому для спрощення користування електробритвою, а також для підвищення безпеки і надійності. В наші дні створюються електричні прилади абсолютно безпечні для людини.

Звичайно, одними з головних винаходів, за які чоловіки можуть сказати спасибі виробникам електробритв, є плаваючі головки. Це так звані Роторні системи гоління. Круглі диски, розташовані на робочій поверхні, забезпечені невеликими вібруючими ножами, які збривають навіть нерівномірну щетину і різноспрямовані волоски. Ще вони приємно ковзають і окреслюють контури обличчя так, що ніякі ділянки не залишаються без уваги. Такими диво-головками забезпечені електробритви Новий Харків Фаворит S+ НХ8506, Новий Харків Фаворит НХ8524, Новий Харків Лідер-М НХ8523 і Новий Харків Фанат НХ8527.

Для епіляції особливо складних ділянок і важкодоступних місць виробники бритв оснащують прилади висувними тримерами, які видаляють неслухняні волоски де завгодно. Прилад Remington x120 забезпечений двома тримерами, здатними доглядати за бородою і вусами, не пошкоджуючи шкіру, і системою захисту. Тримери призначені для більш довгих волосків. З короткими може впоратися і бритва.

Індикатор рівня зарядки сповіщає власника про те, що пора зарядити прилад або зняти його з зарядки. Він може бути як світлодіодним, так і виводитися у вигляді умовних позначень на РК-дисплеї. Ця функція дозволяє вчасно дізнатися про те, що прилад пора заряджати, і його стан не стане для вас несподіванкою в один прекрасний ранок, коли ви будете поспішати. У той же час, це захистить прилад від перезарядки. Дисплей - ще один винахід для зручності використання електробритв. На ньому відзначається все, що вам необхідно зробити для кращої експлуатації бритви, в тому числі і необхідність очищення. Таким дисплеєм оснащена, наприклад, електробритва Braun 8995.

Автоматичний вибір напруги в мережі дозволяє використовувати вашу електробритву в будь-якій країні світу без побоювань. Прилад не перегорить. Така опція робить бритву універсальною і незамінною. Ви не отримаєте сюрпризу у вигляді непрацюючої бритви в перший же ранок відрядження.

Кожна додаткова опція електричного приладу, звичайно, робить її дорожчою. Однак безпека приладу і його функціональність, яка допомагає вам економити час, напевно, варто того. Тому при виборі електробритви подумайте, які з опцій Вам необхідні.


Ще похожі статті :


pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине