Прості правила чищення зубів


Кожен мріє про чарівну усмішку. Але для того, щоб зберегти гарні білі зуби і чарівну посмішку, потрібно правильно чистити зуби і стежити за здоров'ям порожнини рота. У даній статті ми познайомимо вас з нескладними правилами правильної чистки зубів. Чистити зуби фахівці рекомендують виконувати наступним чином:

На промиту щітку наносять пасту, не більше горошини. Для цієї процедури може застосовуватися і електрична зубна щітка.

Підносячи до верхніх зубів з зовнішньої сторони під кутом в 45 градусів, робляться вертикальні переміщення зверху вниз, починаючи з задніх зубів. Виконують на кожній ділянці (для 2-3 зубів) по 3-4 рухи.
Аналогічна процедура виконується і з внутрішньої сторони (вимітаючими переміщеннями).Жувальну поверхню верхніх зубів очищається горизонтальними рухами, «вимітаючи» наліт з задніх зубів у напрямку до передніх.

Перемістившись на нижню щелепу, проводять чистку під кутом, з зовнішньої і потім з внутрішньої сторони, а потім — по горизонтальній поверхні. Для чищення можна використовувати іригатор порожнини рота, який множинними пульсаціями видаляє залишки їжі між зубами і видаляє зубний наліт.

В кінці очищають язик, оскільки на ньому часто скупчується маса мікроорганізмів. Рухи йдуть від кореня основи до самого кінчика язика.

Після щелепи змикаються, і, не дуже натискаючи на щітку, проводять кругові рухи по поверхні зубів. Це дозволяє і промасажувати ясна.

З допомогою зубної нитки чистяться міжзубні щілини, починаючи з задніх зубів. Не слід чистити одним шматком нитки різні проміжки щелепи, щоб не поширювати бактерії. Краще використовувати шматок нитки в 25-30 см, розмістивши його між вказівних пальців, залишаючи пару сантиметрів для рухів. По мірі переміщення від зуба до зуба, нитка намотується на один з пальців.

Протягом 20-30 секунд прополіскують рот спеціальним ополіскувачем, можна і водою.

Після чищення потрібно промити щітку, а потім і намилити її до наступного разу. Перед використанням потрібно не забувати промивати щітку. Користуватися щіткою потрібно 2.5-3 місяці, а потім міняти її на нову.

Якщо ви будете дотримуватися цих нескладних правил по догляду за порожниною рота, то вам гарантована чарівна посмішка.


Ще похожі статті :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине