Поради по догляду за металевими дверима


У багатьох з нас сучасні металеві двері стали асоціюватися з надійною перешкодою на шляху злочинців, а також, будучи невід'ємним елементом інтер'єру будь-якого житла, вони створюють неповторну атмосферу затишку у будинку.

Адже, відчуваючи себе захищеним, мимоволі розслабляєшся і почуваєш себе спокійно. Але забувати про те, що металеві двері, разом з іншими елементами інтер'єру, потребують догляду, не можна, якщо ви хочете, щоб вони прослужили вам, як можна довше.

Щоб металеві двері виглядали і функціонували, як нові упродовж тривалого періоду часу, необхідно знати, як правильно доглядати за ними. І ми постараємося розповісти про основні тонкощі цієї процедури.


Основні моменти, на які варто звернути увагу


Якщо металеві двері мають оббивку, то її необхідно регулярно чистити, щоб та не втратила колишнього вигляду. Взагалі, треба завжди пам'ятати, що догляд за будь-яким типом обробки повинен здійснюватися тільки із застосуванням спеціальних засобів, які не здатні зашкодити структурі поверхні матеріалу.

Слід забути про абразивні порошки і інші агресивні засоби, які вступають в хімічну реакцію з тією або іншою обробкою дверей, тим самим, руйнуючи її. Рекомендується для чищення дверей застосовувати розчин водопровідної води і спирту в пропорції 10 до 1, після чого поверхня дверей досуха протирається сухою ганчіркою.

Матеріал, завдяки якому ви збираєтеся видаляти пилюку з дверей, не повинен складатися з грубих волокон - для цього чудово підійдуть ганчірки з бавовни. Можна скористатися і губкою, але сьогодні не складе труднощів придбати у будь-якому господарському магазині спеціальну ганчірочку для протирання пилу. Якщо на поверхні дверей скупчився бруд, то видалити його можна завдяки спеціальним чистячим засобам. Радимо вам проконсультуватися з фахівцем відносно його вибору, оскільки тут необхідно орієнтуватися на обробний матеріал дверей.

У періодичному чищенні металеві двері мають потребу досить часто, а ось капітальний огляд проводиться приблизно один раз в два роки. При цьому мається на увазі перевірка функціонування замків і петель, мастило елементів конструкції, що труться. Для цього двері знімаються з петель.

Не зайвим буде, якщо ви також розберете і зберете елементи фурнітури, щоб отримати інформацію про їх слабкі місця.

Замки також знімаються і розбираються, щоб протерти усі елементи і добре змастити деталі механізму, тому як у більшості випадків вони робляться непридатними із-за забруднення. Якщо ви помітили, що замок став заїдати, то відразу ж зверніться до фахівця, оскільки, можливо, знадобиться його термінова заміна.


Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине