Переваги використання електробритви


В цій статті я Вам хочу розказати про переваги використання електробритви в порівнянні зі станком і небезпечним лезом.

Класичні безпечні й небезпечні бритви володіють однією простою функцією видаляти рослинність з обличчя і тіла.

Щоб забезпечити ковзання по шкірі, необхідно користуватися піною чи гелем, а для розм'якшення волосків і вмивання потрібна вода. У таких бритв істотним плюсом є гострота лез, що забезпечує швидкість гоління. Але цей же плюс і їх недолік, так як леза дуже швидко тупляться і в дорогих моделях змінювати їх дороге задоволення.
Навіть гоління безпечними бритвами часто призводить до дрібних порізів і подразнення шкіри. Такий тип бритв ніяк не можна порекомендувати людям з чутливою шкірою, або шкірою з акне.

переваги використання електробритви

Електробритва не є альтернативою звичайній бритві. Це зовсім інший пристрій і користуватися ним потрібно інакше. Для розуміння технології використання, ознайомтеся зі статтею як правильно голитися. Якщо звернутися до історії електробритви, то спочатку вона планувалася, як пристрій, котрому не потрібний ні вода, піна чи гель і дозволяє голитися на сухо. Це, поза сумнівом, вагомий аргумент для подорожуючих людей, а також для тих, хто ходить в походи і експедиції, де водні ресурси вкрай обмежені.

У електричної бритви дуже довго леза не тупляться і міняти їх потрібно один раз в 2-3 року. Деякі сучасні моделі оснащуються самозаточуючими лезами. Щоб не пошкодити шкіру ножі закривають найтоншою металевою сіткою, або металевими головками з дрібними прорізами.

Багато моделей оснащені тримерами. Тример допоможе підрівняти банкинбарди, видалити волосся з шиї, підстригти бороду і т. д. Тример з насадками дозволяє підтримувати щетину певної довжини, що неможливо зробити класичною бритвою.

Для тих, хто не може голитися без використання води і гелю, а також для власників чутливої шкіри розроблено моделі з підтримкою вологого гоління.

Якщо ви дозріли до купівлі електричної бритви, то радимо ознайомитися з інструкцією як вибрати електробритву.

Як бачите переваги використання електробритви є не мал, хоча мають вони і недоліки, але про це ми вже поговорим в іншій статті.


pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине