Параметри електробритв


Швидка зарядка


Ця функція актуальна для повністю розряджених бритв, в той час коли ви поспішаєте, а скористатися бритвою просто необхідно. Швидка зарядка достатня для одного сеансу голитися і зазвичай займає від 1 до 6 хвилин.


Вага


Вага пристрою без урахування додаткових аксесуарів. Буває від сотні грамів до півкілограма.


Водонепроникний корпус


Наявність водонепроникного корпусу у бритви передбачає користування пристроєм для вологого гоління. Такі моделі легко чистяться, достатньо промити бритвені головки під струменем води.


Час швидкої зарядки


Час за який відбувається швидка зарядка, необхідна для одного сеансу гоління. Зазвичай знаходиться в проміжку від 1 до 6 хвилин.


Час зарядки акумулятора


Це час повної зарядки акумулятора. Час зарядки залежить від типу акумулятора і може досягати 16 годин. Сучасні бритви заряджаються в межах від 1 до 3 годин. Зарядка здійснюється через мережевий адаптер, а в деяких моделях через спеціальну підставку, яка іноді і оснащується функціями автоматичного очищення.


Час роботи від акумулятора


Час безперервної роботи електробритви без підзарядки. Чим більша ємність акумулятора, тим пристрій довше буде працювати. Цей параметр знаходиться в діапазоні від 20 до 600 хвилин.


Діапазон напруги


Параметр являє собою перемикач робочої напруги електробритви в мережі. Так як мережева напруга в деяких країнах світу різниться, то ця настройка підійде для подорожуючих людей. У різних моделей налаштування під напругу в мережі здійснюється автоматично самою бритвою, або перемикається вручну.


Дисплей


Корисний елемент, що полегшує експлуатацію електробритви. В залежності від моделей може показувати таку інформацію, як рівень зарядки, індикатор необхідності зміни або чищення бритвених голівок і т. д.


Додаткове зволоження


Деякі моделі дозволяють під час гоління додатково зволожувати шкіру гелем або лосьйоном з картриджа, вбудованого в корпус. Як правило картридж не можна заповнити будь-яким засобом. Деякі виробники електробритв мають угоди з виробниками засобів для гоління і дозволяють використовувати тільки обумовлені гелі і лосьйони.


Дорожнє блокування


Дана опція не дозволяє бритві почати працювати від випадкового натискання на кнопку включення. Зручна при транспортуванні бритви без футляра або коробки.


Дорожній чохол


Іноді входить в комплект електробритви. Виготовляється як з тканини, так і з міцного пластику. У такому чохлі пристрій зручно зберігати не тільки в дорозі, але і вдома, якщо в комплекті не передбачена підставка.


Захисна кришка


Наявність в комплекті бритви захисної кришки дозволяє зберегти бритвені головки від випадкового пошкодження або засмічення, в той час коли ви нею не користуєтеся.


Індикація


Індикація потрібна для повідомлення користувача про якийсь процес в електробритві. Основними типами є: індикатор заміни ножів, індикатор зарядки, індикатор очищення.


Індикатор заміни ножів


Такий індикатор повідомляє вас, що ножі вичерпали свій ресурс і їх необхідно замінити. Для сучасних електробритв оснащених самозаточуючими ножами він не особливо актуальний, тим більше, що планова заміна ножів повинна проводитися раз на 2-3 роки. Проте якщо у вас густа щетина і ви максимально завантажуєте свою бритву, така додаткова опція може послужити добру службу.


Індикатор зарядки


Показує заряджена електробритва чи ні. На моделях з дисплеєм, може відображати ступінь зарядки.


Індикатор очищення


Повідомляє про необхідність очищення головок від щетини та пилу. Деякі сучасні моделі мають функцію автоматичного самоочищення.


Кількість бритвених головок


Від цього параметра залежить швидкість і якість голитися. Роторні електробритви оснащуються двома або трьома голівками. У сіткових може бути від однієї до чотирьох. Чим менше головок, тим бритва компактніша і зручніша в поїздках.


Насадка для стрижки волосся


Сучасні моделі все частіше комплектують подібними аксесуарами. Насадки корисні для підстригання вусів, бакенбардів, підтримання певної довжини щетини. В деяких випадках можливо використовувати для простих стрижок волосся.


Нековзна вставка на рукоятці


Корисна при вологому гоління, щоб бритва не вислизала з рук.


Відсік для збору волосків


Такий відсік буде зручний всім хто знайомий з розлітанням навсібіч волосків при голінні. Цей нехитрий пристрій позбавить вас від цієї проблеми. Тепер волоски будуть накопичуватися в ньому і вам залишиться лише очистити відсік промивши його водою.


Плаваючі головки


Плаваючі бритвені головки є компонентом загальної системи повторення контурів лиця. Дозволяють здійснювати якісне гоління в таких незручних місцях, як підборіддя.


Рухливий бритвений блок


Іноді моделі крім плаваючих головок оснащуються рухомим блоком, на яких кріпляться головки, тим самим контур обличчя повторюється бритвою ще краще. Ступінь рухливості в деяких моделях регулюється і може бути від 2 до 5 ступенів регулювання з можливістю повної фіксації.


Підсвічування дисплея


Підсвічування робить використання дисплея більш комфортним в умовах недостатньої освітленості.


Підставка для зарядки


Підставка використовується для зберігання і заряджання приладу від мережі.


Система гоління


Існує дві системи гоління: сіткова і роторна. Роторні бритви комплектуються двома або трьома бриючими головками, що представляють собою диски з вузькими прорізами. Волоски, потрапляючи в проріз зрізаються обертаючими ножами з великою швидкістю.

Сіткові бритви також складаються з декількох головок. Головка являє собою тонку металеву сітку з вібруючими під нею лезами. Іноді між головками поміщають тріммер, який дозволяє краще справлятися із запущеною щетиною. Такий тип бритв підходить для людей з чутливою шкірою.


Система живлення


Таких систем всього три: акумуляторна, мережева і поєднана.
Акумуляторна система, як правило, складається з батарейок або акумуляторів, які можна заряджати в окремому пристрої. Такий тип зручний в поїздках в тих місцях, де немає можливості підключитися до мережі. При розрядці батарей їх можна просто поміняти.

Мережева система живить електробритву від мережі під напругою. Такий вид бритв використовується в домашніх умовах.

І нарешті, суміщена система живлення. Така електробритва працює від вбудованого акумулятора, який можна заряджати від мережі. Універсальний тип системи живлення. Такі бритви можна використовувати як вдома, так і в поїздках.


Швидкість обертання мотора


Кількість обертів електродвигуна за одну хвилину. Більш оборотна бритва дозволяє швидше позбуватися від щетини. У топових моделях може досягати 13000 об/хв.


Спосіб гоління


Існує два типи гоління підтримуваний електробритвами: сухий і вологий.

Сухий спосіб не передбачає використання крему або гелю. Він особливо актуальний у місцях, де обмежений доступ до води. Такий спосіб простий, однак він більше травмує шкіру, ніж вологий.

Для володарів ніжної і чутливої шкіри розроблені спеціальні бритви з можливістю вологого гоління. Таке гоління передбачає використання води, піни або гелю, які пом'якшують волосся і забезпечують найменше подразнення. Такі електричні бритви зручні у використанні і чищенні, їх достатньо промити під струменем води.


Тип акумулятора


Тип акумулятора визначає тривалість автономної роботи бритви. Моделі оснащені NiMH (нікель-гідридним) або NiCd (нікель-кадмієвий) акумулятором дешевші, проте вони довше заряджаються і не завжди достатньо ємні. Li-ion (літієві) швидко заряджаються акумулятори, вони більш місткі і забезпечують тривалу безперервну роботу.


Тример


Вбудований відкидний або висувний триммер, являє собою додатковий ніж для підстригання довгого волосся і підрівнювання бакенбардів і вусів. Тример дозволяє тримати щетину на певній довжині.


Пристрій для зарядки і очищення


Це опція самих престижних дорогих моделей. Пристрій сам стежить за рівнем заряду і чистотою головок. При необхідності він сам очищає бритву, на процедуру йде до декількох годин. Деякі моделі дозволяють ще й дезінфікувати головки, але для цього потрібен спеціальний картридж, котрий потребує періодичної заміни.


Щіточка для чищення


Щіточкою часто оснащуються моделі, бритвені головки яких не можна промивати під водою.


pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине