Міфи про китайські вхідні двері


Погана якість


Якщо двері зроблені в Китаї - значить поганої якості: можливо так і було на початку бурхливого зростання виробництва в Китаї, коли в Україну йшли потоки човників з мішками, повними кросівками Abibas та іншими низько якісними підробками. В даний час ситуація сильно відрізняється тим, що така продукція вже не переважає в експорті Китаю.

Зміни відбулися завдяки тому, що в Китай почали переносити свої виробництва спочатку найбільші світові компанії, а за ними і всі інші. В результаті зараз ця країна володіє сучасними технологіями в різних областях і може без участі європейських і американських компаній виробляти якісну продукцію під своїми брендами або копіюючи розробки, або розробляючи свої вироби. Підтвердженням тому є величезна кількість товарів різних категорій виробництва Китаю, які успішно продаються по всьому світу.


Низька зламостійкість


Зламостійкість безпосередньо залежить від якості виготовлення вхідних дверей, а також вона досягається за допомогою застосування надійних комплектуючих в замковій зоні, використання міцної сталі достатньої товщини і посилення конструкції дверей.

Тут у китайських дверях не все так просто. З замками справа йде досить добре, але якщо говорити про сталь, то при виборі китайської двері на її товщину варто звернути особливу увагу. Китайські виробники намагаються максимально полегшити вагу виробу, яка поставляється на експорт, так, як це вигідніше з точки зору доставки, і це є однією з причин, чому в китайських дверях використовується тонка сталь.

Також наші азіатські сусіди дуже люблять формувати полотно дверей, а при великій товщині сталі, це неможливо. Але після того, як на просторах Інтернету з'явилися відео з розкриттям дверей консервним ножем виробники з Піднебесної стурбовані підвищенням товщини стали полотна і застосували одну хитру технологію під назвою «подвійний аркуш». Суть її в тому, що збільшується товщина одного листа сталі, а кількість аркушів, які між собою скріплюються спеціальним полімерним клеєм. Такий метод підвищує зламостійкість, при цьому дозволяючи не відмовлятися від штампування малюнка на полотні.


Ніхто їх не купує


Китайські вхідні двері дуже популярні в нашій країні, наприклад двері Форпост. В основному покупців приваблює низька вартість і дизайн, чим не можуть похвалитися українські конкуренти. Продукція китайського виробництва продається не тільки в Україні, але і у всьому світі. Незважаючи на антирекламу деяких недобросовісних виробників, які замість просування своєї продукції викладають в Інтернет ролики розтину китайських дверей, вони встановлені в багатьох квартирах.


Висновок


китайські вхідні двері не мають високої стійкості до силового злому, що для квартирних дверей не є критичним параметром, але зате серед їх достоїнств є співвідношення ціна-якість і дизайн, тому китайські сталеві двері є непоганим вибором в якості вхідних металевих дверей для квартири. Безумовно, серед цієї продукції бувають і низькоякісні вироби, тому при покупці варто вибирати двері відомих виробників.Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине