Насадка для зубної щітки Oral-B Trizone


У нас можна купити насадки Oral-B Trizone, вони кардинально відрізняється від попередніх моделей. Насадка має не обертальні рухи в ліво – право, а вверх – низ. Щітка мені сподобалась своєю мягкістю і розміром, щетинки настільки ніжні, що не відчуваєш що чистиш нею.


Спеціалізовані щетинки Power tip дозволяють очищати міжзубний важкодоступний простір.

Пульсуючі стаціонарні ворсинки якісно опрацьовують і полірують поверхню зубів.

Пульсируюча-обертова щетина має видовжену форму, і також вичищає міжзубні області.

Дуже делікатно і обережно виконує роботу, дбайливо обробляє зуби і лінію ясен.

Насадка призначена для бездоганного очищення всіх зон в ротовій порожнині.

Індикаторні щетинки Indicator змінюють свій колір у міру того, як закінчується термін експлуатації робочої насадки.


В упаковці 4 змінні насадки, продаєм і по 1 ій штуці чи більше


Робочі насадки сумісні з усіма моделями електричних зубних щіток торгової марки Оral-b, крім старої моделі (СrossАction Рower) і ультразвукової (Sonic Complete).


Насадка для електричних зубних щіток ORAL-B Trizone EB30


Насадка для електричних зубних щіток ORAL-B Trizone – змінний аксесуар, який розроблений для якісного і делікатного чищення важкодоступних міжзубних проміжків і інших областей в ротовій порожнині. Щетина на поверхні робочої головки має неоднакову структуру, завдяки чому виконувана робота проводиться комплексно і надзвичайно ретельно. Саме дана модель змінних насадок забезпечує глибоку чистку, оптимізоване видалення зубного нальоту, а також профілактику різних захворювань зубів і ясен.

Дана модель змінних насадок сумісна з усіма електричними зубними щітками торгової марки ORAL-B, за винятком вище згаданих. Вони демонструють три зони очищення: перша опрацьовує всю порожнину рота поверхнево, друга, з більш короткими щетинками, ретельно видаляє наліт з поверхні зуба, третя, з самими довгими ворсинками, для глибокого проникнення в міжзубний простір і вичищення зубного нальоту звідти.


Сумісність насадок CrossAction:


Oral-B Triumph
Oral-B Professional Care
Oral-B Vitality
Oral-B Trizone
Oral-B Advance Power

Фото насадок Trizone


купити насадку для зубної щітки Oral-B Trizone насадка для зубної щітки Oral-B Trizone насадка Oral-B Trizone для електричної зубної щітки
насадка Oral-B Трізон насадка Oral-B Trizone від браун насадка Oral-B Trizone від Braun

Насадка Oral-B Trizone хороша для щоденного користування, но не почистивши зуби декілька днів і у вас утворився сильніший наліт, щітка трізон не всилах його до кінця зняти. Для цього рекомендую, вам додатково купити насадку Oral-B CrossAction EB50, якою ви знымите зайвий наліт і знову можете користуватись насадкою трізон. Крос екшин насадка ідеально підійде для чищення зубів 1 раз в тиждень!

 1 комплект (4 штуки)

4 насадки

 

112 грн


1 штука

1 насадка

 

28 грн


Час відправки 1 - 2 дня


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине