Насадка для зубної щітки Oral-B Sensitive


Якщо у вас чутливі ясна, і жортска щітка вам не підходить, тоді вам потрібно купити насадку Oral B Sensitive яка є мягка і підійде до ваших ніжних ясен.

Завдяки специфічній формі насадки і технології її обертання, змінний елемент ефективно розбиває структуру зубного каменю, згодом вимітаючи його з поверхні зуба і з ротової порожнини.

Щетинки середньої пружності відмінно проникають у важкодоступні і віддалені ділянки в ротовій порожнині, видаляючи забруднення з поверхні зубної емалі.

Насадка рекомендована провідними стоматологами світу, так як прекрасно очищає, не ушкоджуючи структуру ясен і тканини зуба.

Завдяки наявності індикаторних спеціальних щетинок характерного синього кольору можна вчасно замінювати старі насадки на нові.

У комплекті чотири насадки, ми продаєм їх і поштучно.


Опис


Насадка Oral B Sensitive для електричних зубних щіток дає дбайливе очищення зубів і являє собою одне з найбільш оптимальних рішень для щоденної гігієни порожнини рота. Вона безпечна, делікатна в роботі, не заподіює дискомфорту в процесі чищення, але при цьому відмінно видаляє забруднення і зубний камінь навіть в самих важкодоступних місцях. Вона підійде для користувачів з підвищеною чутливістю, так як має щетинки середньої жорсткості.

Насадка відмінно чистить і полірує поверхню зубної емалі. Вона підходить до всіх моделей електричної зубної щітки Braun Oral-B, за винятком старої моделі до 2010 року Oral-B cross Action Power і ультразвукової (Sonic Complete). Всього в наборі чотири насадки, оснащені індикаторними щетинками і різнокольоровими кільцями, які призначені для розпізнавання однієї насадки від іншої, якщо у вас сім’ї крім вас ще хтось користується електричною щіткою і насадками.


Сумісність насадок Sensitive:


Oral-B Triumph
Oral-B Professional Care
Oral-B Vitality
Oral-B Trizone
Oral-B Advance Power

Фото насадок Sensitive


купити насадку для зубної щітки Oral-B Sensitive насадка для зубної щітки Oral-B Sensitive насадка Oral-B Sensitive для електричної зубної щітки
насадка Oral-B Сенсатів насадка Oral-B Sensitive від браун насадка Oral-B Sensitive від Braun

Насадка Oral-B Sensitive хороша для щоденного користування, но не почистивши зуби декілька днів і у вас утвориться сильніший наліт, щітка сенсатів не всилах буде його до кінця зняти. Для цього рекомендую, вам додатково купити насадку Oral-B CrossAction EB50, якою ви знімете зайвий наліт і знову зможете користуватись насадкою Sensitive. Крос екшин насадка ідеально підійде для чищення зубів 1 раз в тиждень!

 1 комплект (4 штуки)

4 насадки

 

80 грн


1 штука

1 насадка

 

20 грн


Час відправки 1 - 2 дня


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине