Насадка для зубної щітки Oral-B Precision Clean


Змінна насадка Oral-B Precision Clean для чищення зубів на кожен день. Універсальна і легко застосовується як з простими електричними щітками, які працюють від батарейок, так і з більш дорогими акумуляторними версіями. З останніми новинками в тому числі.

У нашій родині на сьогодні працюють 4 різних моделі електричних щіток Oral-B (Oral-B PRO 500 3D White, Oral-B 6000 Smart Series, Oral-B DB4 Precision Clean і Oral-B DB4 Stages Power), всі вони функціонують з насадками Precision Clean від Oral-B.

Ви можете купити насадки Precision Clean для себе 1 штуку, 2. 3, 4 і більше в наборі є 4 штуки. Ціни різні, але зазвичай чим більше насадок в комплекті, тим більше вигідніше.

Precision Clean - це сама доступна змінна насадка для постійних зубів з асортиментної лінійки Oral-B . І в плані ціни, і в плані поширення у продажі.

Основне призначення Precision Clean - щоденне чищення. Якщо у Вас повний і рівний ряд зубів, буде цілком достатньо. Якщо замість рівного ряду зубів виріс паркан, то знадобляться інші насадки, ефективні вузьким профілем.


Сумісність насадок Precision Clean:


Oral-B Triumph
Oral-B Professional Care
Oral-B Vitality
Oral-B Trizone
Oral-B Advance Power

Фото насадок Precision Clean


купити Oral-B Precision Clean насадку для зубної щітки насадка Precision Clean для зубної щітки Oral-B насадка Oral-B Precision Clean для електро щітки
насадка Oral-B Precision Clean насадка Oral-B Oral-B Precision Clean від Braun Oral-B Precision Clean щітка
насадки Oral-B Precision Clean фото насадки Oral-B Precision Clean насадка для електрощітки Орал Б Precision Clean

Я використовую насадку CrossAction для глибокої читски зубів 1-2 рази в тиждень і Precision Clean для чищення на кожен день. Перша добре вичищає міжзубні проміжки, але коштує трошки дорожче від другої.

Другу легше дістати і дозволити собі, але оптимальний результат чищення в моєму випадку вона не дає. Але це все індивідуально.1 комплект (4 штуки)

4 насадки

 

80 грн


1 штука

1 насадка

 

20 грн


Час відправки 1 - 2 дня


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине