Насадка для зубної щітки Oral-B Dual Action


Ви маєте можливість купити насадку Oral-B Dual Action, яка справляється з чищенням ваших зубів в 2 рази краще від звичайної насадки, маючи одночасно 2 рухомі частини.

Подвійна насадка Oral-B Dual Action для щітки Braun складається з декількох пучків і типів щетинок, які відповідають за різноманітні функції очищення. Наприклад, щетинки Flexi Soft, які виділяються своїм зеленим кольором, відповідають за повноцінне охоплення периметра зуба, ретельність і якість очищення емалі.

Для ефективної чистки міжзубних проміжків на насадці присутні блакитні пучки Interdental Tips. Вони досить легко проникають між зуби і глибоко очищають міжзубні проміжки. Також на насадці є так звані індикаторні щетинки – Indicator.

Вони необхідні для нагадування про необхідність заміни насадки. У насадки Oral-B Dual Action головне, що всі ці типи щетинок дублюються на двох чистячих головках, розташованих в ряд. Таким чином, ефект і швидкість чищення зубів з подвійною насадкою вище, ніж у соло-аналогів.


Сумісність насадок Dual Action:


Oral-B Triumph
Oral-B Professional Care
Oral-B Vitality
Oral-B Trizone
Oral-B Advance Power

Фото насадок Trizone


купити насадку для зубної щітки Oral-B Dual Action насадка для зубної щітки Oral-B Dual Action насадка Oral-B Dual Action для електричної зубної щітки
насадка Oral-B Дуал Екшин насадка Oral-B Dual Action від браун насадка Oral-B Dual Action від Braun

 1 комплект (4 штуки)

4 насадки

 

112 грн


1 штука

1 насадка

 

28 грн


Час відправки 1 - 2 дня


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине