Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction


Пропоную вам купити насадку для зубної щітки Oral-B CrossAction в нашому інтернет магазині по хорошій ціні!

Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB50-2 краща з кращих! Люблю новинки, мені вдалося самому протестувати нову насадку для зубної щітки Oral-B, з цікавою функцією, але про це розповім пізніше, а спочатку напишу пару слів про електричні щітки - я користуюся ними більше 4 років, тому знаю про що кажу.

Із звичайної ручною щіткою сенсу порівнювати нема, це як "Жигулі" та "Мерседес". Механічною щіткою домогтися успіху можна, але з неймовірними зусиллями і чітко усвідомлюючи який зуб і з якого боку чистиш. У електричної щітки таких труднощів немає, є проста схема: вся щелепа ділиться на 4 зони, кожна з яких чиститься за 30 сек, по закінченню яких лунає вібросигнал. На мій погляд найголовніша відмінність електричної від механічної щітки в тому, що електрощітка особливо ретельно вичищає область зубів біля ясен, що дозволяє уникнути пришийкового карієсу. А тепер про саму насадку Oral-B CrossAction EB50-2.

Нова насадка Сгоѕѕ Action на даний момент є одним з кращих рішень. Її форма і розташування щетинок дозволяє дістатися до самих важкодоступних місць. Перший час спеціально "залазив" на ясна, щоб перевірити чи не пошкоджує насадка м'які тканини. Ні, не пошкоджує, а чистить! На яснах теж утворюється наліт і з цією насадкою я крім зубів чищу ясна і язик.

В упаковці 4 насадки, за бажанням можу продавати по штучно.
Існують оригінал насадки, котрі коштують досить дорого, я пропоную вам копію високої якості, різниця між оригіналом і копією в логотипі і ціні,

У догляді за зубами не варто економити, мотивація дуже проста: загляньте в будь прайс стоматологічної клініки!

Оригінальна насадка від Oral-b відповідає тому, що заявляє виробник в описі товару:


Насадка Oral-B Cross Action визнана однією з найефективніших серед насадок Oral-B для прочищения міжзубних проміжків. Щетинки розташовані під певним кутом, завдяки чому вони проникають глибоко у важкодоступні місця. Блакитні щетинки Indicator, коли втрачають наполовину колір, нагадують про необхідність заміни насадки


Сумісність насадок CrossAction:


Oral-B Triumph
Oral-B Professional Care
Oral-B Vitality
Oral-B Trizone
Oral-B Advance Power

Фото насадок CrossAction


купити насадку для зубної щітки Oral-B CrossAction насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction насадка Oral-B CrossAction для електричної зубної щітки
насадка Oral-B Крос Екшин насадка Oral-B CrossAction від браун насадка Oral-B CrossAction від Braun

Насадка має цікаву особливість, вона сумісна зі щіткою Oral-b новітнього покоління з системою Bluetooth. Встановивши додаток на телефон можна створювати програми, отримувати поради від експертів. Дуже хотілося б спробувати нову щітку з Bluetooth. Технології не стоять на місці, хочеться йти в ногу з часом! Сподіваюся незабаром вдасться і в цій області перевірити насадку!

Звичайно ж я рекомендую насадку Oral-B CrossAction EB50-2, на даний момент це найкраще з кращого для моїх зубів!1 комплект (4 штуки)

4 насадки

 

100 грн


1 штука

1 насадка

 

25 грн


Час відправки 1 - 2 дня


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине