Дитячі насадки для зубної щітки Oral-B Stages


У нас можна купити дитячі насадки Oral-B Stages презначені для дитячих електричних щіток Oral-B . Вони примітні помітним кольоровим дизайном з улюбленими персонажами з діснеївських мультиків. Вартість однієї такої насадки 20 грн в наборі 80 грн (4 штуки).

Дизайн в червоному, синьому, розовому, зеленому, кольорам, дівчатам подобаються такі насадки Stages. Шкода, що немає малюнків на насадках. У кожному такому наборі чотири абсолютно однакові насадки різного кольору.

Не залежно від виконання, кожна дитяча насадка Oral-B Stages має рівні споживчі характеристики і сумісна з будь-якою електричною щіткою Oral-B. Навіть з тією, що призначена і рекомендована дорослим користувачам.

На даний момент у моїй родині три різні щітки. Всі працюють з насадками Oral-B Stages. Змінюються насадки просто і швидко. Раніше у мене були сумніви щодо того, що часта зміна насадок може зашкодити самій зубній щітці. Думав, що чим рідше змінюються насадки, тим ціліша щітка. Але з часом стало ясно, що часта зміна насадок не шкодить щітці. Найстаріша електрична щітка Oral-B Stages DB4, якою ми користуємося восьмий рік, змінювала насадки тисячі разів і нічого їй не зробилося. Головне, регулярно знімати насадки і просушувати їх окремо від щітки.


Сумісність дитячих насадок Oral-B Stages:


Oral-B Stages Power,
Oral-B Stages Power Frozen Kids,
Oral-B Kids Mickey,
Oral-B Kids Vitality,
Oral-B Expert,
Oral-B Triumph,
Oral-B SmartSeries,
Oral-B PRO / Professional Care,
Oral-B Vitality (крім Vitality Sonic),
Oral-B Stages Power,
Oral-B Advance Power.
Фото дитячих насадок Oral-B Stages


купити дитячу насадку для зубної щітки Oral-B Stages дитяча насадка для зубної щітки Oral-B купити дитячі насадки для щітки орал бі
купити насадки дитячі Oral-B для електрощітки купити дитячу насадку Oral-B для зубної щітки Oral-B дитяча насадка для зубної електрощітки

Зберігаються наші насадки Oral-B Stages на спеціальній підставці, для зубної щітки і насадок, яку можна придбати у нашому інтернет магазині. Як видно, із-за помітного кольору такі насадки легко відрізнити від насадок дорослих, які в порівнянні з точки зору дитини виглядають не дуже привабливими.

Безпосередньо сама чистка зубів такими насадками не завдає неприємностей. Щетина дуже м'яка. З іншого боку, вичистити зубний наліт у важкодоступних місцях складно.

Чистяча головка маленька, тому молочні зубки очищати зручно. З іншого боку, у роті дитини поступово з'являються постійні зуби. Більш великі і трудомісткі. Ось їх вичистити цієї насадкою з маленькою робочою поверхнею не дуже просто.

Висновок: користуватися мануальною щіткою одночасно з електричною, або мати під рукою ще одну спеціальну насадку Oral-B для чищення тих місць, які пропустила насадка Oral-B Stages. Із спеціальних насадок Oral-B, призначених для постійних зубів, використовуємо тільки Cross Action. Ця насадка може добре вичистити міжзубні проміжки корінних зубів, яких зараз у роті старшої дочки більшість. Але користуємося нею по мірі необхідності, для щоденного чищення все ж використовується насадка Stages.

Щодо індикації зносу можу сказати, що це не зайве. Коли в дома кілька насадок, стежити за зносом кожної складно. В принципі за зовнішнім виглядом теж можна зрозуміти, що потрібна заміна. Але знебарвлення щетинок цікавіше і помітніше. Особливо для дітей.
Загалом, як виріб, оцінюю добре.


Якщо виникли проблеми, зателефонуйте нам ми вам поможем і підкажем чи підходить і яка вам потрібна насадка для вашої щітки.1 комплект (4 штуки)

4 насадки

 

80 грн


1 штука

1 насадка

 

20 грн


Час відправки 1 - 2 дня


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине