Бритва Braun CoolTec CT2


Гідний представник сіткового типу бритв – електробритва Braun CoolTec CT2s. Для цієї цінової категорії пристрій забезпечений великою кількістю бонусів. Три бритвені головки працюють точно і злагоджено – проводите бритвою один раз, а ефект – у потрійному розмірі.

Ця бритва сподобається тим, хто втомився боротися з неприємним відчуттям від процедури гоління: подразненням шкіри, свербінням, безперервним печінням. Для володарів чутливої шкіри була придумана технологія активного охолодження. Правда, в такому режимі бритва трохи менше буде працювати автономно – лише 15 хвилин.

Не страшно. Зарядіть акумулятор, навіть якщо поспішаєте: підключіть прилад до розетки всього на п'ять хвилин – і цього буде досить, щоб він продовжив працювати. Любите голитися під душем? Чудово. Сміливо беріть її у ванну.

Водонепроникний корпус захистить «начинку» механізму від вологи. До речі, там же Ви можете промити бритву після використання. Хоча Braun CT2s і оснащена спеціальною щіточкою для чищення. Бритву зручно зберігати – є спеціальна підставка, а також комфортно возити з собою – просто упакуйте прилад в дорожній чохол.


бюджет бронедвери
бюджет бронедвери
бюджет бронедвери
бюджет бронедвери
бюджет бронедвери
бюджет бронедвери

Відгук про бритву Braun CoolTec CT2


В цій статті мова піде про електричну бритву Braun CoolTec CT2 людина розказує, які відчуття користування цією моделлю по відношенню до інших бритв моделі браун нижчої цінової категорії. А також порівняння з ручними станками.

До цього моменту я користувався станком зі змінними лезами і всілякими лосьйонами, пінами, гелями для гоління. Не рятувало все це від порізів, запалення і подразнення. Почервоніння практично не сходило ні з обличчя, ні з шиї. А цей прилад Braun CoolTec CT2 дозволяє голитися без косметики, а функція активного охолодження дозволяє це робити з комфортом. Відчуття холоду у кожного чоловіка суб'єктивне. У мене це через 5-6 секунд після активації функції активного охолодження, стійке відчуття прохолоди протягом 1-2 хвилин, потім деяке зниження інтенсивності охолодження. Немає порізів. Подразнення незначне та тимчасове. Водонепроникний корпус, який дозволяє використовувати бритву навіть в душі. Заявлено, що водонепроникність бритви зберігається при зануренні у воду на глибину до 5 метрів.

Я цього не перевіряв, але під водою бритва чиститься регулярно і нічого з нею не сталося до сих пір. Функція активного охолодження активується перемикачем управління, і якщо при вимиканні приладу функція відключена, то вона активується автоматично. Вбудований триммер, що дозволяє мені самому підрівнювати бакенбарди, в кого є вуса або борода теж стане в нагоді. Результат гоління на рівних ділянках відмінний, на складних хороший. До бритви Braun CoolTec CT2 потрібно пристосуватися. Працює від акумулятора, що заряджається протягом 5-10 хвилин, повного заряду вистачає на 45 хвилин роботи.

Про стан заряду акумулятора повідомить індикатор на дисплеї. Є блокування від випадкового включення, що теж дуже важливо, якщо доводиться багато подорожувати або в дома є маленькі і дуже цікаві діти. Чистка бритви цієї моделі ручна волога і суха. У комплектацію інших моделей цієї серії (СТ6сс, СТ5сс, СТ4сс, СТ3сс і СТ2сс) входить пристрій Clean&Charge, який призначений для очищення, заряджання, змазування, дезінфекції та зберігання бритви. На жаль цей пристрій з нашою моделлю несумісний. У комплектацію нашої бритви входять також зарядний пристрій, флакон з маслом щітка для чистки, захисний ковпачок, інструкція на англійській мові. Чому на англійській? Справа в тім, що бритви привезені зі Сполучених Штатів Америки і тому немає інструкції на українській мові.

Касету Foil&Cutter 40B виробник рекомендує замінити через 18 місяців.В цілому, судячи з добре і чисто поголеним обличчям, прилад дійсно хороший, тому спокійно ставлю йому п'ятірку і рекомендую.


Еще похожие статьи:pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине