Купити braun сітка ріжучий блок 11b


Купити braun сітка ріжучий блок 11b для бритви браун серії 1, які підійдуть до таких моделей бритв браун 110, 120, 130 s, 140 s, 150 s, 5682, 5684.

У звичайному магазині продають весь комплект сітка, кріплення і лезо, іноді вам не потрібно купувати все! А лише одну сітку, це не проблема наш магазин може вам продати одну сітку 11B Braun, і цим ви заощадите!

Також у нас можна придбати одне лезо, але іноді людям потрібен весь комплект, до того ж весь комплект коштує дешевше, ніж окремо купувати все.

Чому тоді потрібно купувати сітку з кріпленням? А справа в тому, що з часом від вібрації і частої заміни сітки у вас може кріплення вийти з роботи (зламатися пластикові виступи або з'являється люфт) із-за цього сітка буде випадати з кріплення! Ви можете порізатися під час гоління! А також це доставляє багато не зручностей!

Ось тому і варто купити braun сітка ріжучий блок 11b, якщо у вас виникла така проблема! Також окремо можна придбати саме кріплення з сіткою, якщо ваше лезо ще гостре і вам немає необхідності купувати нове лезо!

Якщо у вас виникли питання, ви можете нам зателефонувати ми з радістю вам відповімо і допоможемо підібрати до вашої бритви сітку або лезо!

 

 

Фото сітка ріжучий блок Braun 11B


купити braun сітка ріжучий блок 11b
сітка в корпусі і ріжучий блок браун
корпус з сіткою для Braun 11B
корпус з сіткою для бритви браун 11b
корпус з сіткою і лезом для браун 11B
лезо для бритви браун 11b
насадка браун 11B для бритви браун 130
ножевий блок для braun 11B для бритви браун 130
ножевий блок і сітка для braun 11B


1 комплект

сітка в корпусі + лезо

 

200 грн


Час відправки 1 - 2 дні


Ще похожі товари :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине