Кілька типових помилок під час чищення зубів


Зізнайтеся, чистка зубів стала вже такою природною звичкою для вас, що ви рідко думаєте про це. Але правильно чистити зуби не менше важливо, чим чистити їх взагалі, і це допоможе вам уникнути карієсу і проблем з яснами. Перевірте свої навички чищення зубів, прочитавши ці нескладні поради, які передав нашому сайту лікар стоматології.


1. Вибирайте правильний інструментВи користуєтеся правильної щіткою? «Подумайте про розмір вашого рота», радить доктор Річард Прайс, радник Американської Стоматологічної асоціації. «Якщо вам доводиться докладати зусилля, відкриваючи рот для того, щоб помістити туди зубну щітку, швидше за все у вас вона занадто велика». Відчуття в роті і в руці від користування щіткою повинні бути приємними, щоб вам хотілося користуватися щіткою знову і знову.

Яка у вас щетина? Якщо щетинки дуже жорсткі, вони можуть пошкодити ваші ясна. Американська асоціація стоматологів рекомендує використовувати зубні щітки з м'якою щетиною.

Використовувати електричну зубну щітку чи ручну? «Це залежить від індивідуальних уподобань», говорить доктор Майкл Сейсмен, колишній президент Американської Академії Косметичної стоматології.

З допомогою електричної зубної щітки можна краще впоратися з чищенням зубів, особливо якщо ви страждаєте артритом або іншими хворобами рук, передпліч і плечей. «Якщо ми помічаємо, що пацієнт відчуває труднощі при користуванні звичайної ручної щітки, ми радимо йому перейти на електричну енергію, і це дає чудові результати», - говорить доктор Сейсмен.


2. Дайте собі час.


Досить часто ви чистите зуби? Два рази в день, вранці і ввечері, це рекомендована кількість. Але краще чистити зуби після кожного прийому їжі 3 рази в день.

Необхідно чистити зуби не менше двох хвилин. «Більшість людей не дотягують до двох хвилин», говорить доктор Сейсмен. Він пропонує подумки розділити порожнину рота на 4 секції і витрачати приблизно по 30 секунд на кожну секцію.

Деякі зубні щітки мають вбудовані таймери, які допомагають витримувати потрібний час для очищення кожного квадранта, а також синхронізуватися зі смартфоном і відстежувати патерни чищення зубів пацієнта.

Щоб не нудьгувати під час чищення зубів можна одночасно дивитися випуск новин або читати газету. Однак, якщо чистити занадто довго, то зростає ймовірність пошкодження ясен і емалі зубів.


3. Не перестарайтеся!


Чистити зуби більше трьох разів на день не рекомендується, так як при цьому є загроза стирання емалі зубів і травмування ясен.

Також не слід сильно натискати на щітку. Чистити потрібно легко і невимушено, без напруження.

Користуючись електричною зубною щіткою, досить просто водити щетини по поверхні зубів, іншу роботу виконає за вас щітка.

Не натискайте сильно. Для видалення зубного нальоту з поверхні зубів не потрібно сильного натиску.


Ще похожі статті :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине