Елементи взломостійкості вхідних дверей


Основне призначення сталевий вхідних дверей - захист приміщення від проникнення зловмисників. Спробуємо детальніше зупинитися на особливостях конструкції, що забезпечують стійкість до злому.


Товщина металу


Як правило стійкістю до проникнення і деформацій, а також міцністю в цілому, володіє більшість сталевих дверей, виконаних з якісних матеріалів і з достатньою товщиною металу. Подібні двері спочатку відкидають всілякі думки про проникнення, так як «працювати» з ними важко і довго.

Товщина металу, по суті, є визначальним чинником взломостойкості. Цей параметр є основою, з якої починається вибір сталевих дверей, так як, незважаючи на різноманітність конструкції, сталеве полотно товщиною менше міліметра легко розкривається консервним ножем і далі з дверима можна робити що завгодно. Рекомендована товщина полотна сталевих дверей складає 1.5-2 мм, мінімальна 1.2 мм. Також необхідно пам'ятати, що чим товща сталь, тим важчі будуть двері.


Форма профілю


Профіль обумовлює надійність і міцність дверей. Найбільш оптимальним профілем є профіль з труби прямокутного перетину, так як подібні конструкції менш піддаються вигину і крученням. Існують і інші різновиди основи для профілю, і двері можуть бути цілком якісними, але, так чи інакше, рекомендується використовувати прямокутні профілі.

Також слід звернути увагу на дверну коробку. Доцільно, щоб в якості основи використовувався прямокутний трубчастий профіль, так, якщо двері володіють надійністю, а коробка не міцна - загальна ступінь міцності значно знижується.


Додаткові силові елементи


Існують деякі найбільш схильні злому частини дверей. До таких, в основному, відносяться ділянки полотна, які розташовуються на протилежній стороні від дверних петель (завіс). Саме ці частини піддаються відгинанню для подальшого проникнення. Слід переконатися у наявності додаткового посилення в цих частинах двері. Надійні двері мають додаткові ребра жорсткості.

Для сталевих дверей найчастіше використовуються додаткові або посилені петлі. Прості двері, як правило, встановлюються за допомогою пари петель, а в більш важких застосовуються три петлі, так, як маса конструкції є більш суттєвою. Крім цього, є додаткові вимоги до надійності.

Одним з варіантів є петлі, які розташовуються в глибині конструкції, так, як до зовнішніх петель найчастіше застосовують силові методи злому і вони просто спилюють.


Замки

Взломостійкі двері повинні бути обов'язково з двома замками різних систем - як основного рекомендується використовувати циліндровий замок, а в якості додаткового сувальдний. Це збільшує час відкриття двері, так як до замків різних систем необхідно застосовувати різні методи і інструменти для злому.

Замки повинні розташовуватися на певній відстані один від одного, так як подібне розташування робить неможливим одночасний вплив на замки, що збільшує надійність.Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине