Чим відрізняються сталеві і металеві двері?


Думаючи про вибір нових вхідних дверей у більшості рядових покупців виникає повна плутанина в поняттях: сталева чи металева? Залізна чи сталева? У чому схожість? Чим відрізняються сталеві і металеві двері?

Допомогти розібратися можуть знання з області шкільного курсу хімії, а хто, його злегка забув, наша підказка.

Залізо - один з популярних металів, це слово знають усі, при масі його достоїнств воно все-таки мало підходить для виробництва дверей. Воно м'яке, а значить легко піддається різноманітним механічним діям, залізо в умовах високої вологості швидко ржавіє (хіміки сказали б - піддається корозії). Саме тому залізні двері зустрічаються досить рідко.

Але залізо чудово сплавляється з багатьма іншими металами, дозволяє вводити до свого складу різні добавки. Матеріали для виробництва металевих дверей роблять саме за таким принципом. Упор робиться на високий рівень міцності взломо стійкості, тобто якості, найбільш затребуваної споживачами. Таким чином, металеві двері захистять від зломщиків заміський будинок, офісне приміщення або квартиру.

Сталь - це особливо міцний матеріал, усі його робочі показники якості значно перевищують аналогічні у більшості металів. Сталь також робиться на основі заліза, але при плавці залізняку в неї додається кокс.
До переваги перед іншими металами в міцності і надійності додається ще легкість сталевої конструкції.

Якість завжди коштує дорожче, тому треба бути готовим до високої вартості супер якісних і супер надійних сталевих дверей.Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине