Чи потрібні тамбурні двері?


Планування сходових площадок багатьох типових багатоквартирних будинків дозволяють встановлювати додатково загальні двері на кілька квартир, чим часто користуються багато мешканців. Якщо ви теж хочете встановити такі тамбурні двері, то ця стаття може вам знадобитися, щоб переконати сусідів. У чому ж позитивні моменти установки двері в тамбур?

 

Теплошумоізоляція

 

Практично будь-які сучасні вхідні двері захищають від шуму і холоду за допомогою контурів ущільнення та теплоізоляційних матеріалів, якими заповнюються порожнечі полотна, а іноді і короби. Тому установка додаткових тамбурних дверей додасть комфорту вам і вашим сусідам.

 

Місце для зберігання речей

 

Якщо дозволяє площа тамбура, з'являється можливість безпечно зберігати різні габаритні речі поза межами квартири, наприклад дитячі коляски або велосипеди, що значно економить простір у квартирі. У цьому випадку головне не доставляти незручності сусідам.

 

Безпека

 

Підвищення безпеки, можливо, найголовніше, що дає установку тамбурних дверей. З її допомогою можна захистити основні квартирні двері від сторонніх поглядів, в цьому випадку у потенційних зловмисників не буде можливості вивчити її замки і конструкцію. Вандали теж не зможуть дістатися до ваших квартирних дверей, тому, якщо в якості основної ви встановили дорогі і красиві двері з декоративними панелями, з тамбурними дверима можете бути спокійні, її не зможуть зіпсувати.

Вибирати тамбурні двері потрібно так само, як і звичайні вхідні, але обов'язково треба врахувати, що використовуватися цих дверей буде в кілька разів інтенсивніше, ніж ваша вхідні, так як крім вас користуватися нею будуть і всі ваші сусіди. Тому особливу увагу треба звернути на надійність замків і фурнітури.
Еще похожие статьи :pokupkavseti.com.ua    2022    Покупайте у нас, Покупка в сети дешевле чем в магазине